Strona Główna Mapa Strony
Wersje językowepl
  1. Wersja językowa ENEN
Comenius w Słowenii
A A A
Comenius w Słowenii

COMENIUS SOCRATES – WYJAZD DO SŁOWENII

Pierwszy nauczycielski wyjazd w ramach projektu Comenius Socrates odbył się w dniach 16 – 21 stycznia 2011 r. W tych dniach grupa splotowskich nauczycieli w składzie: Beata Budzik, Małgorzata Pach, Urszula Kulig i Emilia Tokarska odwiedziły szkołę w Idrija na Słowenii.

Jako jedna z uczestniczek muszę zapewnić, że wyjazd udał się w 100%. Dużo czasu spędziłyśmy na wymianie doświadczeń z nauczycielami z innych krajów, przedstawieniu naszej pracy dotyczącej zwalczania bullyingu i cyberbullying-u (reklama społeczna zrealizowana przez naszych uczniów okazała się być prawdziwym hitem). Ale oczywiście udało nam się także trochę pozwiedzać – niesamowite wrażenie sprawiła na nas kopalnia rtęci w Idrija oraz jaskinie skocjanskie, a także Piran, który przywitał nas niesamowicie silnym wiatrem. Szkoda było wyjeżdżać, na szczęście w perspektywie mamy już kolejne spotkanie tym razem w Norwegii, gdzie pojedziemy z grupą uczniów: Danielem Smajdorem, Katarzyną Drelich, Pauliną Załubską oraz Agnieszką Ziółko.

Uczestniczka

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Najnowsze wydarzenia, ogłoszenia i komunikaty dostępne odrazu na emailu. Zapisz się już dziś!

"SPLOT" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu zajęło pierwsze miejsce wśród nowosądeckich liceów, a Niepubliczne Gimnazjum Społeczne "Splot" pierwsze miejsce wśród gimnazów.

Tak wynika z rankingu "Dziennika Polskiego" dla liceów z dn. 28.03.2015 r. i dla gimnazjów z dn. 14.04.2015 r. przeprowadzonego w oparciu o najnowsze wyniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), czyli wskaźnika pozwalającego oszacować wkład szkoły w to, z czym uczeń opuszcza jej mury.

EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły.
» Czytaj więcej o liceum
» Czytaj więcej o gimnazjum
Kontakt z Nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

+48 (18) 443 43 39
splot_nowysacz@op.pl
ul. Limanowskiego 7,
33-300 Nowy Sącz
+48 (18) 443 43 39
PKO BP SA Oddział 1 Nowy Sącz
Nr: 80 1020 3453 0000 8802 0059 5975
Zespół Szkół Społecznych "SPLOT". Wszystkie prawa zastrzeżone