Osiągnięcia uczniów
A A A
Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów szczególnie uzdolnionych w Zespole Szkół Społecznych

Rok szk.

Imię i nazwisko ucznia

Rodzaj konkursu/olimpiadzy

Organizator

2016/2017 marzec

Julia Miksztal

kl. III gimnazjum

Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017 zajmując VI miejsce Kuratorium Oświaty w Krakowie
2016/2017 marzec

Emilia Groń

kl. IIb gimnazjum

Finalistka Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017 Kuratorium Oświaty w Krakowie
2016/2017 marzec

Bartłomiej Liber

kl. III gimnazjum

Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017 Kuratorium Oświaty w Krakowie
2016/2017 luty

Jakub Belski

kl. III gimnazjum

III miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Pływaniu - Styl Klasyczny Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Suchej Beskidzkiej
2016/2017 luty

Jakub Belski

kl. III gimnazjum

I miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu Indywidualnym Chłopców - Styl Klasyczny. Gimnazjada Młodzieży Szkolnej 2016/2017 Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Nowym Sączu
2016/2017 luty

Agnieszka Górka

kl. III liceum

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym Centrum Organizacji Przedmiotowo - Tematyczno - Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno - Historycznych w Białymstoku
2015/2016 maj

Marianna Smoleń

kl. Ia gimnazjum

Wyróżnienie w I Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej Gimnazjum nr 1 w Nowym Sączu
2015/2016 maj

Przemysław Załubski

kl. II gimnazjum

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Językowym "TANDEM" na poziomie powiatowym (kategoria: j. angielski z j. niemieckim) Małopolskie Towarzystwo Oświatowe i Centrum Językowe "Expert" w Nowym Sączu
2015/2016 kwiecień

Agnieszka Górka

kl. II LO

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP Komited Główny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP w Białymstoku
2015/2016 marzec

Filip Basta

kl. III gimnazjum

Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2015/2016 Małopolski Kurator Oświaty
2015/2016 marzec

Karolina Jarząb

kl. II LO

III miejsce w Małopolskiej Lidze Młodzieży, kategoria dziewcząt, slalom gigant Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Nowy Targ
2015/2016 marzec

Natalia Mordarska

kl. I LO

Nagroda w XVIII Mieszynarodowym Konkursie Plastycznym pt "Ludzie ludziom zgotowali ten los" im. Augustyna Kowalczyka  
2015/2016 luty

Jakub Belski

kl. II gimnazjum

I miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu Indywidualnym Chłopców - Styl Klasyczny - Gimnazjada Młodzieży Szkolnej 2015/2016 Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2014/2015 czerwiec

Wikor Nowak

kl. I LO

Król Strzelców - Junior Starszy - sezon 2014/2015  
2014/2015 czerwiec

Wikor Nowak

kl. I LO

Zdobycie Wicemistrzostwa Małopolski Juniorów Starszych w sezonie 2014/2015  

2014/2015

kwiecień

Emilia Antkiewicz

kl. III gimnazjum

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Językowym "TANDEM" na poziomie powiatowym Małopolskie Towarzystwo Oświatowe, Centrum Językowe "Expert" w Nowym Sączu
2014/2015 marzec

Wikor Nowak

kl. I LO
Król Strzelców Turnieju Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych  

2014/2015

marzec

Emilia Antkiewicz

kl. III gimnazjum

Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2014/2015 Kuratorium Oświaty w Krakowie

2014/2015

marzec

Asia Stone
kl. II gimnazjum

Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów

Kuratorium Oświaty w Krakowie

2014/2015

marzec

Przemysław Załubski
kl. I gimnazjum

I miejsce w turnieju tenisowym

Klub Sportowy Grzegórzecki w Krakowie

2014/2015

marzec

Przemysław Załubski
kl. I gimnazjum

III miejsce w turnieju tenisowym - gra podwójna

Klub Sportowy Grzegórzecki w Krakowie

2014/2015 luty

Karol Smajdor kl. I LO

III miejsce - Snowboard SBX junior - XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej w Krakowie, Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie

2014/2015

styczeń

Magdalena Szewczyk
kl. IIIb gimnazjum

III miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w pływaniu indywidualnym – styl motylkowy dziewcząt

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2014/2015

grudzień

Paulina Załubska
kl. III LO

Udział w projekcie "Praktyczne rozwijanie talentów – jesienne warsztaty edukacyjne"

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w Warszawie

2014/2015

grudzień

Joanna Damian
kl. IIIA gimnazjum

Weronika Floryan
kl. IIIB gimnazjum

II miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza

Gimnazjum Nr 11 w Nowym Sączu

2013/2014

czerwiec

Joanna Damian
kl. IIA gimnazjum

I miejsce w XIV edycji konkursu historycznego „Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności”

Muzeum Okręgowe, Gimnazjum Nr 2, SP Nr 21, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, II LO w Nowym Sączu

2013/2014

czerwiec

Katarzyna Koprowska
kl. IIB gimnazjum

Wyróżnienie w XIV edycji konkursu historycznego „Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności”

Muzeum Okręgowe, Gimnazjum Nr 2, SP Nr 21, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, II LO w Nowym Sączu

2013/2014

maj

Zuzanna Kasieczka
kl. IIB gimnazjum

I miejsce w Towarzyskich Zawodach w Ujeżdżeniu o Puchar Ośrodka TARA

Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa „TARA” w Kamionce Wielkiej

2013/2014

maj

Zuzanna Kasieczka
kl. IIB gimnazjum

III miejsce w Towarzyskich Zawodach w Ujeżdżeniu o Puchar Ośrodka TARA

Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa „TARA” w Kamionce Wielkiej

2013/2014

marzec

Maciej Popieluch
kl. IIIA gimnazjum

VI miejsce w biegach narciarskich – styl klasyczny – Ogólnopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej

Szkolny Związek Sportowy

2013/2014

marzec

Maciej Popieluch
kl. IIIA gimnazjum

V miejsce w biegach narciarskich – styl dowolny – Ogólnopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej

Szkolny Związek Sportowy

2013/2014

marzec

Maciej Popieluch
kl. IIIA gimnazjum

V miejsce w biegach narciarskich – styl dowolny – Ogólnopolskie Spotkania UKS

Szkolny Związek Sportowy

2013/2014

marzec

Maciej Popieluch
kl. IIIA gimnazjum

VI miejsce w biegach narciarskich – styl klasyczny – Ogólnopolskie Spotkania UKS

Szkolny Związek Sportowy

2013/2014

luty

Karol Smajdor
kl. IIIA gimnazjum

I miejsce w kat. Mężczyźni Open Snowboard

 

2013/2014

luty

Karol Smajdor
kl. IIIA gimnazjum

IV miejsce w SBX -  XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych

Ślaska Federacja Sportu

2013/2014

luty

Karol Smajdor
kl. IIIA gimnazjum

IV miejsce w PSL -  XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych

Ślaska Federacja Sportu

2013/2014

luty

Karol Smajdor
kl. IIIA gimnazjum

VII miejsce w slalom gigancie - XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych

Ślaska Federacja Sportu

2013/2014

luty

Maciej Popieluch
kl. IIIA gimnazjum

I miejsce w Małopolskiej Szkolnej Lidze SZS w Biegach Narciarskich

Szkolny Związek Sportowy

2013/2014 grudzień

Wiktor Nowak

kl. III gimnazjum

Najlepszy Zawodnik cyklu turniejów posezonowych w roku 2013  

2013/2014

grudzień

Weronika Floryan
kl. IIB gimnazjum

Joanna Damian
kl. IIA gimnazjum

II miejsce w XVII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza

Gimnazjum Nr 11 w Nowym Sączu

2012/2013

czerwiec

Joanna Damian
kl. IA gimnazjum

II miejsce w XIII edycji konkursu historycznego „Ziemia Sądecka od przeszłości do współczesności” – szkoły gimnazjalne

Muzeum Okręgowe, Gimnazjum Nr 2, Szkoła Podstawowa Nr 21, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, II LO w Nowym Sączu

2012/2013

czerwiec

Agnieszka Górka
kl. IIB gimnazjum

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Literackim „Literacka hulajnoga”

Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych Nr 2 w Nowym Sączu

2012/2013

maj

Weronika Mędoń
kl. IIB gimnazjum

I miejsce w XII Edycji Małopolskiego Konkursu Literackiego dla Młodzieży „Pióro Splotu” w kategorii junior-poezja.

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT"  i Małopolskie Towarzystwo Oświatowe w Nowym Sączu

2012/2013

maj

Weronika Mędoń
kl. IIB gimnazjum

III miejsce w XII Edycji Małopolskiego Konkursu Literackiego dla Młodzieży „Pióro Splotu” w kategorii junior-proza.

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT"  i Małopolskie Towarzystwo Oświatowe w Nowym Sączu

2012/2013

maj

Martyna Kowalczyk
kl. IIA gimnazjum

I miejsce w XII Edycji Małopolskiego Konkursu Literackiego dla Młodzieży „Pióro Splotu” w kategorii junior-proza.

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT"  i Małopolskie Towarzystwo Oświatowe w Nowym Sączu

2012/2013

maj

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

II miejsce w XII Edycji Małopolskiego Konkursu Literackiego dla Młodzieży „Pióro Splotu” w kategorii junior-proza.

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT"  i Małopolskie Towarzystwo Oświatowe w Nowym Sączu

2012/2013

maj

Gimnazjum SPLOT

VI miejsce w klasyfikacji szkół gimnazjalnych – narciarstwo alpejskie – XXV Liga Dzieci i Młodzieży MOZN

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski
w Krakowie

2012/2013

maj

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

III miejsce w klasyfikacji generalnej – narciarstwo alpejskie – XXV Liga Dzieci i Młodzieży MOZN

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski
w Krakowie

2012/2013

marzec

Weronika Mędoń,
kl. IIB gimnazjum

Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum

Małopolski Kurator Oświaty

2012/2013

marzec

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w slalomie gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza

Ośrodek
Narciarsko-Rekreacyjny
w Rytrze, Klub Sportowy Narciarnia w Nowym Sączu

2012/2013

marzec

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

VI miejsce w slalomie gigancie finału Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Nowym Targu

2012/2013

marzec

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

V miejsce w XXV Lidze MOZN

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

marzec

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

VII miejsce w slalomie gigancie

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

marzec

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

III miejsce w Mistrzostwach MOZN w slalomie

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

luty

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

II miejsce w V edycji Grand o Puchar BeskidSki w narciarstwie alpejskim

Małopolski Operator Integracji Turystycznej,
Ski Kokuszka

2012/2013

luty

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

III miejsce w slalomie gigant
o Puchar Lodowej Kuli

Klub Narciarski Magura w Gorlicach

2012/2013

styczeń

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

I miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół gimnazjalnych w narciarstwie zjazdowym o Puchar Zespołu Szkól Społecznych „SPLOT”

Zespół Szkół Społecznych „SPLOT” oraz Zespól Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2012/2013

styczeń

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

III miejsce w XXV Lidze MOZN

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

grudzień

Aleksandra Dąbrowska,
kl. IIb gimnazjum

I miejsce – zawody otwarcia sezonu w slalomie gigancie

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

marzec

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

III miejsce w finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży -  slalom gigant

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Nowym Targu

2012/2013

marzec

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

VI miejsce -  XXV Liga MOZN

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

marzec

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w slalomie gigancie O Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza

Klub Sportowy Narciarnia w Nowym Sączu, Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny w Rytrze

2012/2013

marzec

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

III miejsce w II Mistrzostwach KS Narciarnia O Puchar Prezesa MPEC w konkurencji „COMBI-RACE”

KS Narciarnia, MPEC, w Nowym Sączu, Cieniawa Ski

2012/2013

marzec

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

VI miejsce w slalomie narciarskim
O Puchar Łysej Góry 2013

Limanowa-Ski

2012/2013

luty

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

IV miejsce -  Puchar Lodowej Kuli 2013 – slalom gigant

Klub Narciarski Magura w Gorlicach

2012/2013

luty

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

VI miejsce -  XXV Liga MOZN

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

luty

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

V miejsce -  XXV Liga MOZN

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

luty

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

III miejsce -  XXV Liga MOZN

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

styczeń

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

III miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół gimnazjalnych w narciarstwie zjazdowym o Puchar Zespołu Szkół Społecznych „SPLOT”

Zespół Szkół Społecznych „SPLOT” i Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2012/2013

styczeń

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

II miejsce -  XXV Liga MOZN

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

grudzień

Karolina Jarząb
kl. IIB gimnazjum

III miejsce – zawody otwarcia sezonu

Małopolski Okręgowy Związek Narciarski w Krakowie

2012/2013

marzec

Magdalena Mróz
kl. IB gimnazjum

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Bezpiecznie, zdrowo i przyjemnie spędzamy zimowe ferie”.

Gimnazjum Nr 3 w Nowym Sączu oraz Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej Urzędu Miasta Nowego Sącza

2012/2013

luty

Maciej Popieluch
kl. IIA gimnazjum

III miejsce w biegach narciarskich – Ogólnopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolnej

Szkolny Związek Sportowy - Zarząd Główny w Warszawie oraz Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie

2012/2013

luty

Maciej Popieluch
kl. IIA gimnazjum

III miejsce w biegach narciarskich z okazji 167 rocznicy Powstania Chochołowskiego

Wójt Gminy Czarny Dunajec

2012/2013

luty

Maciej Popieluch
kl. IIA gimnazjum

III miejsce w biegach narciarskich – Memoriał Kazimierza Bubuli

Zespół Placówek Oświatowych w Wiśniowej

2012/2013

luty

Maciej Popieluch
kl. IIA gimnazjum

IV miejsce w biegach narciarskich – Małopolska Gimnazjada Młodzieży

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Nowym Targu

2012/2013

styczeń

Maciej Popieluch
kl. IIA gimnazjum

II miejsce w biegach narciarskich o Puchar Wójta Gminy Uście Gorlickie

UKS Hańczowa

2012/2013

styczeń

Maciej Popieluch
kl. IIA gimnazjum

II miejsce w biegach narciarskich VII Małego Biegu Podhalańskiego o Puchar Starosty Nowotarskiego.

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

2012/2013

luty

Dominika Rams

kl. IA gimnazjum

I miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego w kategorii gimnazjum

Gimnazjum Nr 2 w Nowym Sączu

2012/2013

listopad

Weronika Oleksy

kl. III LO

I miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu Dziewcząt – Styl motylkowy. Licealiada Młodzieży Szkolnej.

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2012/2013

listopad

Daniel Pasek,
kl. IIB gimnazjum

II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców. Gimnazjada Młodzieży Szkolnej.

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2011/2012
Maj

Monika Różycka

Kl. IB gimnazjum

Wyróżnienie w etapie regionalnym międzynarodowego konkursu plastycznego „Moja przygoda w muzeum” Muzeum Okręgowe i Szkoła Podstawowa
Nr 7 w Nowym Sączu
2011/2012
Maj

Weronika Mędoń

Kl. IB gimnazjum

II miejsce w XI Edycji Małopolskiego Konkursu Literackiego dla Młodzieży „Pióro Splotu” w kategorii junior-poezja Zespół Szkół Społecznych „SPLOT”
i Małopolskie Towarzystwo Oświatowe
w Nowym Sączu
2011/2012
Maj
Uczniowie gimnazjum IV miejsce w rozgrywkach piłki nożnej „EURO-ELEKTRYKA 2012” Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych
w Nowym Sączu
2011/2012
Maj
Uczniowie gimnazjum

Najlepsza grupa kibiców w rozgrywkach piłki nożnej

„EURO-ELEKTRYKA 2012”

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych
w Nowym Sączu
2011/2012
Maj
Uczniowie Zespołu Szkół Społecznych "SPLOT" VI miejsce w klasyfikacji generalnej XXIV LIGII MOZN BRUGI CUP 2012 Małopolski Związek Narciarski w Krakowie
2011/2012
Marzec
Kamil Obrzut
II LO
II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu Indywidualnym Chłopców – styl dowolny Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych
w Nowym Sączu
2011/2012
Marzec
Karol Obrzut
I LO
III miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu Indywidualnym Chłopców – styl dowolny Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych
w Nowym Sączu
2011/2012
Marzec
Maciej Popieluch
Ia Gimnazjum
I miejsce w Mistrzostwach Polski w biegach narciarskich techniką dowolną – Ogólnopolskie Spotkanie Uks-ów ŚBZN w Wiśle,
PZN w Krakowie, Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie
2011/2012
Luty
Maciej Popieluch
Ia  Gimnazjum
I miejsce w Mistrzostwach Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w Biegach Narciarskich Tatrzański Związek Narciarski, Zakopane
2011/2012
Styczeń
Agnieszka Górka
Ia gimnazjum
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Dziadkowie - dobrem rodzinnym" Gimnazjum Nr 2 w Nowym Sączu
2011/2012
Styczeń
Alicja Danielskia
II gimnazjum
III miejsce w V Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Księdza Jana Twardowskiego Gimnazjum Nr 2 w Nowym Sączu
2011/2012
Styczeń
Aleksandra Dąbrowska
I gimnazjum
II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół gimnazjalnych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Zespołu Szkół Społecznych „SPLOT” w Nowym Sączu Zespół Szkół Społecznych „SPLOT”, oraz Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu
2011/2012
Styczeń
Karolina Jarząb
I gimnazjum
III miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół gimnazjalnych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Zespołu Szkół Społecznych „SPLOT” w Nowym Sączu Zespół Szkół Społecznych „SPLOT”, oraz Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu
2011/2012
Styczeń
Łukasz Kaczor
III LO
I miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Zespołu Szkół Społecznych „SPLOT” w Nowym Sączu Zespół Szkół Społecznych „SPLOT”, oraz Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu
2011/2012
Styczeń
Amanda Nowak
II LO
III miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Zespołu Szkół Społecznych „SPLOT” w Nowym Sączu Zespół Szkół Społecznych „SPLOT”, oraz Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu
2011/2012
Styczeń
Uczniowie liceum IV miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Zespołu Szkół Społecznych „SPLOT” w Nowym Sączu Zespół Szkół Społecznych „SPLOT”, oraz Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu
2011/2012
Styczeń
Uczniowie gimnazjum

III miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół gimnazjalnych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Zespołu Szkół Społecznych „SPLOT” w Nowym Sączu

Zespół Szkół Społecznych „SPLOT”, oraz Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu
2011/2012
Styczeń
Maciej Popieluch
Gimnazjum
III miejsce w Małopolskiej Szkolnej LIdze SZS w Biegach Narciarskich o Puchar Starosty Gorlickiego Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Bieczu
2011/2012
listopad
Tobiasz Klatt, Michał Pawłowski
I gimnazjum
I miejsce w konkursie
"Segregacja śmieci na wesoło"
Małopolskie Towarzystwo Oświatowe

2010/2011

Czerwiec

Uczniowie gimnazjum I miejsce w międzygimnazjalnym konkursie "Potyczki Matematyczne" Gimnazjum nr 2 w Nowym Sączu

2010/2011

Maj 2011

Joanna Dziedzic

LO

III miejsce w X Edycji Małopolskiego Konkursu Literackiego dla Młodzieży „Pióro Splotu” w kategorii senior - proza

Zespół Szkół Społecznych „SPLOT”, Małopolskie Towarzystwo Oświatowe w Nowym Sączu

2010/2011 Róża Bartmańska, Paweł Krupa
LO
Certificate in Advanced English przy British Council British Council

2010/2011

Maj 2011

Aleksandra Hogan Agnieszka Ziółko Gimnazjum

I miejsce w X Edycji Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Zjednoczonej Europy "Sing a Song"

Gimnazjum Nr 3 w Nowym Sączu

2010/2011

Marzec 2011

Joanna Dziedzic

LO

Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu

2010/2011

Marzec 2011

Sebastian Sopata

Gimnazjum

Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

2010/2011

Uczniowie Gimnazjum

IV miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół gimnazjalnych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Zespołu Szkół Społecznych "SPLOT"

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT",

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2010/2011

Uczniowie LO

III miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie o Puchar Zespołu Szkół Społecznych "SPLOT"

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT",

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

 

2010/2011

Magdalena Bochyńska

LO

IV miejsce w Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Urząd Miasta Nowego Sącza

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu

2010/2011

Karolina Fałowska

LO

II miejsce w Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Urząd Miasta Nowego Sącza

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu

 

2010/2011

Szymon Zarzyka

Gimnazjum

II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w pływaniu indywidualnym, styl klasyczny, chłopcy. Gimnazjada Młodzieży Szkolnej.

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych,
Nowy Sącz

2010/2011

Paulina Załubska

Gimnazjum

Wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Patriotycznej

Gimnazjum Nr 3, Nowy Sącz

 

2010/2011

Uczniowie LO

II miejsce w Klasyfikacji Zespołowej Chłopców - Licealiada Wojewódzka w Snowboardzie

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2010/2011

Łukasz Kaczor

LO

I miejsce - Licealiada Wojewódzka w Snowboardzie

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2010/2011

Piotr Gryzło

LO

III miejsce - Licealiada Wojewódzka w Snowboardzie

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu

2009/2010 Katarzyna Gryzło
LO
Egzamin IELTS przy British Council British Council

 

2009/2010

Joanna Dziedzic

Gimnazjum

Udział w III Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji ks. Jana Twardowskiego pt. "Nie o śmierci mów - o życiu" - etap powiatowy

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży "KANA", Nowy Sącz

2009/2010

Szymon Zarzyka

Gimnazjum

III miejsce w Pływackich Mistrzostwach I LO I Gimnazjum

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Nowy Sącz

 

2009/2010

Bartosz Wojewodzic

LO

I miejsce w Pływackich Mistrzostwach I LO I Gimnazjum

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Nowy Sącz

2009/2010

Paulina Załubska

Gimnazjum

III miejsce w III Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji ks. Jana Twardowskiego pt. "Nie o śmierci mów - o życiu" - etap powiatowy

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży "KANA", Nowy Sącz

 

2009/2010

Joanna Dziedzic

Gimnazjum

Udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej

Gimnazjum Nr 3 w Nowym Sączu

2009/2010

Joanna Dziedzic

Gimnazjum

II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim utworów Adama Mickiewicza - etap powiatowy

Gimnazjum Nr 11 w Nowym Sączu

 

2009/2010

Uczniowie Gimnazjum

Udział w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim utworów Adama Mickiewicza - etap powiatowy

Gimnazjum Nr 11 w Nowym Sączu

2009/2010

Joanna Dziedzic

Gimnazjum

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Młody Sienkiewicz"

Gimnazjum Nr 3 w Nowym Sączu

 

2009/2010

Piotr Gryzło

 

II miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów - Snowboard

Polski Związek Snowboardowy, Zieleniec

2009/2010

Piotr Gryzło

IV miejsce w XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych - Snowboard, konkurencja: SBX, kategoria: junior

Polski Związek Snowboardowy
Bielsko-Biała

 

2009/2010

Piotr Gryzło

I miejsce w XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych - Snowboard, konkurencja: kombinacja, kategoria: junior

Polski Związek Snowboardowy Bielsko-Biała

2009/2010

Piotr Gryzło

I miejsce w XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych - Snowboard, konkurencja: HP, kategoria: junior

 

Polski Związek Snowboardowy Bielsko-Biała

 

2009/2010

Tomasz Damian

Gimnazjum

II miejsce w Pucharze Bieszczadów w biegu narciarskim.

POZN Ustrzyki Dolne

2009/2010

Tomasz Damian

Gimnazjum

III miejsce w Mistrzostwach Karkonoszy w biegu narciarskim

PZN Szklarska Poręba, Jakuszyce

 

2009/2010

Tomasz Damian
Gimnazjum

II miejsce w Mistrzostwach Karkonoszy w biegu narciarskim

PZN Szklarska Poręba, Jakuszyce

2009/2010

Uczniowie Gimnazjum

Udział w Konkursie Międzyszkolnym "Jak rozwiązywać spory bez przemocy"

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży "KANA", Katolicka Szkołą Podstawowa, Nowy Sącz

 

2009/2010

Karolina Fałowska

LO

I miejsce w Grze Ulicznej "Poznaj NGO's"

Stowarzyszenie SURSUM CORDA, Nowy Sącz

2009/2010

Magdalena Bochyńska

LO

I miejsce w Grze Ulicznej "Poznaj NGO's"

Stowarzyszenie SURSUM CORDA, Nowy Sącz

 

2009/2010

Anna Bartmańska

LO

I miejsce w Grze Ulicznej "Poznaj NGO's"

Stowarzyszenie SURSUM CORDA, Nowy Sącz

2009/2010

Dawid Kiełbasa

LO

I miejsce w Grze Ulicznej "Poznaj NGO's"

Stowarzyszenie SURSUM CORDA, Nowy Sącz

 

2009/2010

Uczniowie ZSS "SPLOT"

I miejsce w Grze Ulicznej "Poznaj NGO's"

Stowarzyszenie SURSUM CORDA, Nowy Sącz

2009/2010

Sebastian Weremczuk

Gimnazjum

Udział w finale III edycji Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego "DUET" - j.angielski i j.rosyjski

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Instytut Języków Obcych, Nowy Sącz

2009/2010

Paulina Załubska

Gimnazjum

III miejsce w finale III edycji Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego "DUET" - j.angielski i j.niemiecki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Instytut Języków Obcych, Nowy Sącz

2009/2010

Piotr Węgrzyn

Gimnazjum

Udział w finale III edycji Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego "DUET" - j.angielski i j.niemiecki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Instytut Języków Obcych, Nowy Sącz

 

2009/2010

Katarzyna Zielińska

Gimnazjum

Udział w finale III edycji Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego "DUET" - j.angielski i j.niemiecki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Instytut Języków Obcych, Nowy Sącz

2009/2010

Katarzyna Golec

Gimnazjum

IV miejsce w finale III edycji Międzyszkolnego Konkursu Lingwistycznego "DUET" - j.angielski i j.niemiecki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Instytut Języków Obcych, Nowy Sącz

2009/2010

Magda Sikora

Szkolny Konkurs Fotograficzny "Moja Najlepsza Fotografia Przyrodnicza

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT" w Nowym Sączu

2009/2010

Michał Kliś

Szkolny Konkurs Fotograficzny "Moja Najlepsza Fotografia Przyrodnicza"

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT" w Nowym Sączu

2009/2010

Krystian Borzęcki

Szkolny Konkurs Fotograficzny "Moja Najlepsza Fotografia Przyrodnicza"

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT" w Nowym Sączu

2009/2010

Oliwia Sułkowska

I miejsce w kat. dziewcząt w XI Międzyszkolnych Zawodach w Snowboardzie o "Puchar Splotu" - etap pow

Zespół Szkół Społecznych "SPLOT" w Nowym Sączu

2008/2009

Kamila Cyfra,

Katarzyna Berkowicz

Gimnazjum

Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla Gimnazjów

Kuratorium Oświaty w Krakowie

2007/2008

Jakub Vastmans

LO

Udział w zawodach okręgowych

Olimpiady Języka Niemieckiego

Komitet Okręgowy OJN

Instytut Filologii Germańskiej UJ w Krakowie

2007/2008

Paweł Krupa

Gimnazjum

Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów

Małopolski Wicekurator Oświaty w Krakowie

2007/2008

Paweł Krupa

Gimnazjum

Wyróżnienie w etapie regionalnym Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w muzeum”

Muzeum Okręgowe, SP Nr 7, Starostwo Powiatowe, Fakro w Nowym Sączu

2007/2008

Katarzyna Berkowicz

Paweł Krupa

Gimnazjum

II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej

Gimnazjum Nr 11 w Nowym Sączu

2007/2008

Klaudia Opolska

Gimnazjum

Udział w etapie regionalnym
VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Krakowie

2007/2008

Christoph Konieczny

Gimnazjum

Udział w etapie regionalnym VI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Krakowie

2007/2008

Uczniowie Gimnazjum

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Orły-Stypendiada”

Firma Edukacyjna „Orzeł”

w Radziwiłłowie Mazowieckim

2007/2008

Paweł Krupa

Gimnazjum

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Orły-Stypendiada” – „Fizyk”

Firma Edukacyjna „Orzeł”

w Radziwiłłowie Mazowieckim

2007/2008

Paweł Krupa

Gimnazjum

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Orły-Stypendiada” – „Matematyk”

Firma Edukacyjna „Orzeł”

w Radziwiłłowie Mazowieckim

2007/2008

Kamila Cyfra

Paweł Krupa

Gimnazjum

Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjów”

Kuratorium Oświaty w Krakowie

2006/2007

Christoph Konieczny

Gimnazjum

Udział w etapie rejonowym

V Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Krakowie

2006/2007

Irina Ovcinicov

LO

Udział w zawodach okręgowych

XXX Olimpiady Języka Francuskiego

Komitet Okręgowy Olimpiady Języka Francuskiego w Krakowie

2006/2007

Uczniowie ZSS „SPLOT”

Udział w programie „uczniowie z klasą”.

Przygotowanie projektów edukacyjnych w wybranych obszarach: Badam świat, Jestem twórcą, Pomagam innym.

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Gazeta Wyborcza w Warszawie

2006/2007

Piotr Gryzło

Paweł Krupa

Maciej Siuta

z Gimnazjum

Udział w programie „uczniowie z klasą”.

Realizacja projektu edukacyjnego: Maszyna elektrostatyczna

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Gazeta Wyborcza w Warszawie

2005/2006

Maciej Lupa

Gimnazjum

Finalista Konkursu języka angielskiego dla uczniów gimnazjów

Kuratorium Oświaty
w Krakowie

2005/2006

Jakub Vastmans

Gimnazjum

Laureat IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Warszawie

2005/2006

Jakub Vastmans

Gimnazjum

Laureat Konkursu języka niemieckiego dla uczniów gimnazjów

Kuratorium Oświaty w Krakowie

2005/2006

Jakub Vastmans

Gimnazjum

Finalista Konkursu z Fizyki i Astronomii dla Gimnazjalistów

Kuratorium Oświaty w Krakowie

2005/2006

Irina Ovcinicov

LO

Udział w zawodach okręgowych

XXIX Olimpiady Języka Francuskiego

Komitet Okręgowy Olimpiady Języka Francuskiego w Krakowie

2004/2005

Irina Ovcinicov

LO

Udział w zawodach okręgowych

XXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

Komitet Okręgowy Olimpiady Języka Francuskiego w Krakowie

2004/2005

Jakub Vastmans

Gimnazjum

Udział w etapie regionalnym III Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 w Krakowie

2003/2004

Jakub Vastmans

Gimnazjum

Laureat Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Kuratorium Oświaty w Krakowie

2003/2004

Uczniowie Gimnazjum

III miejsce w eliminacjach do Ogólnopolskiego Przeglądu Małych Form Teatralnych „Przebudzenie”

Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu

2002/2003

ZSS „SPLOT”

Udział w programie „Moja szkoła w Unii

Europejskiej”

Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i MEN w Warszawie

2001/2002

Urszula Pawlik

 

Udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Matematycznego

 

2001/2002

Aleksandra Atamańczuk

LO

Laureat XXXIII Olimpiady Języka Rosyjskiego

 

2000/2001

Aldona Kadenacy

LO

Udział w II etapie XXV Olimpiadzie Języka Angielskiego

Uniwersytet Jagielloński Instytut Filologii Angielskiej w Krakowie

2000/2001

Patrycja Konikowska

LO

Udział w zawodach okręgowych XXIV Olimpiady Języka Niemieckiego

Uniwersytet Jagielloński Instytut Filologii Germańskiej w Krakowie

1999/2000

Aldona Kadenacy

LO

Wyróżnienie w II etapie XXIV Olimpiady Języka Angielskiego

Uniwersytet Jagielloński Instytut Filologii Angielskiej w Krakowie

1994/1995

Rachel Pazdan

Miłosz Pazdan

LO

Udział w II etapie XVIII Olimpiady Języka Niemieckiego

 

1994/1995

ZSS „SPLOT”

IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Konstytucję Szkoły

Helsińska Fundacja Praw Człowieka w Warszawie

1994/1995

Franciszek Sosnowski

LO

Udział w zawodach II stopnia IV edycji ogólnopolskiego Gdańskiego Konkursu Informatycznego

EVEREST w Gdyni

1994/1995

Piotr Jaworski

LE

Udział w finale Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Wyższa Szkoła Biznesu-NLU w Nowym Sączu

1993/1994

Michał Kaczmarczyk

Piotr Rasiński

LO

Udział w zawodach II stopnia XVII Olimpiady Języka Francuskiego

Instytut Filologii Romańskiej UJ w Krakowie

1993/1994

Rachel Pazdan

LO

Laureat XVII Olimpiady Języka Niemieckiego

Komitet Główny Olimpiady Języka Niemieckiego w Poznaniu

1993/1994

Michał Kaczmarczyk

LO

Udział w III etapie I Olimpiady Informatycznej Komitet Główny Olimpiady Informatycznej w Warszawie

1992/1993

Maciej Warbiński

Łukasz Pawłowski

LE

Udział w III etapie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Krakowie
1992/1993

Mariola Malinowska

LO

Udział w eliminacjach wojewódzkich XXXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Wojewódzki Ośrodek Kultury w Nowym Sączu
1991/1992

Robert Bocheński

LO

Konkurs wiedzy o stanie Georgia Kuratorium Oświaty i Wychowania w Nowym Sączu
1991/1992 Piotr Rasiński LO Udział w II etapie XV Olimpiady Języka Francuskiego Instytut Filologii Romańskiej UJ w Krakowie

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Najnowsze wydarzenia, ogłoszenia i komunikaty dostępne odrazu na emailu. Zapisz się już dziś!

"SPLOT" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu zajęło pierwsze miejsce wśród nowosądeckich liceów, a Niepubliczne Gimnazjum Społeczne "Splot" pierwsze miejsce wśród gimnazów.

Tak wynika z rankingu "Dziennika Polskiego" przeprowadzonego w oparciu o najnowsze wyniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), czyli wskaźnika pozwalającego oszacować wkład szkoły w to, z czym uczeń opuszcza jej mury.

EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły.
» Czytaj więcej o liceum
» Czytaj więcej o gimnazjum
Z życia szkoły
11 październik 2017
Pasowanie na czytelnika
14 wrzesień 2017
Ogólne warunki ubezpieczenia
Kontakt z Nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

+48 (18) 443 43 39
splot_nowysacz@op.pl
ul. Limanowskiego 7,
33-300 Nowy Sącz
+48 (18) 443 43 39
PKO BP SA Oddział 1 Nowy Sącz
Nr: 80 1020 3453 0000 8802 0059 5975
Zespół Szkół Społecznych "SPLOT". Wszystkie prawa zastrzeżone