Strona Główna Mapa Strony
Wersje językowepl
  1. Wersja językowa ENEN
Włochy 2017
A A A
Włochy 2017

W dniach 10 -14 maja 2017 r. odbyło się ostatnie spotkanie koordynatorów projektu InTime21. Turyn zaskoczył wszystkich wyjątkowo, jak na tę porę roku, niską temperaturą. Deszcz, wiatr i nieprzychylne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły jednak w realizacji założenia spotkania - spędziliśmy pracowicie czas na wspólnym pisaniu raportu kończącego trzyletni projekt. Mieliśmy szczęście, ponieważ z każdym dniem pogoda poprawiała się i zachęcała coraz bardziej do zwiedzania tego wyjątkowego miasta. Organizatorzy zadbali, abyśmy nie tylko cieszyli się z wykonanej pracy, ale również poznawali tradycyjną kuchnię włoską z okolic Piemontu oraz, dzięki zakwaterowaniu w centrum, zwiedzali liczne zabytki i muzea.

Uzupełniając odpowiedzi na kolejne pytania, uświadamialiśmy sobie wszyscy, jak wiele w życie każdej z siedmiu szkół biorących udział w projekcie, wniosła realizacja wcześniej założonych planów. Był to czas, nie tylko na podsumowanie, ale również na dyskusję dotyczącą dalszej współpracy oraz ewentualnych wymian. Wyjeżdżając z Turynu każdy z nas wiedział, że nasza przygoda jeszcze się nie skończyła.

Emilia Tokarska

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Najnowsze wydarzenia, ogłoszenia i komunikaty dostępne odrazu na emailu. Zapisz się już dziś!

"SPLOT" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu zajęło pierwsze miejsce wśród nowosądeckich liceów, a Niepubliczne Gimnazjum Społeczne "Splot" pierwsze miejsce wśród gimnazów.

Tak wynika z rankingu "Dziennika Polskiego" dla liceów z dn. 28.03.2015 r. i dla gimnazjów z dn. 14.04.2015 r. przeprowadzonego w oparciu o najnowsze wyniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), czyli wskaźnika pozwalającego oszacować wkład szkoły w to, z czym uczeń opuszcza jej mury.

EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły.
» Czytaj więcej o liceum
» Czytaj więcej o gimnazjum
Kontakt z Nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

+48 (18) 443 43 39
splot_nowysacz@op.pl
ul. Limanowskiego 7,
33-300 Nowy Sącz
+48 (18) 443 43 39
PKO BP SA Oddział 1 Nowy Sącz
Nr: 80 1020 3453 0000 8802 0059 5975
Zespół Szkół Społecznych "SPLOT". Wszystkie prawa zastrzeżone