Strona Główna Mapa Strony
Wersje językowepl
  1. Wersja językowa ENEN
I klasa
A A A
I klasa

REKRUTACJA DO MONTESSORI SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

„SPLOT” Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI

W NOWYM SĄCZU UL. LIMANOWSKIEGO 7

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

W nowym roku szkolnym 2019/2020 zostanie otwarta kolejna klasa Szkoły Podstawowej Montessori, do której serdecznie zapraszamy dzieci z rocznika 2012.

Rekrutacja do naszej szkoły składa się z 4 etapów.

1. Dzień otwarty w szkole - Spotkanie informacyjno-warsztatowe dla rodziców odbędzie się 02.03.2019 roku (sobota), w godzinach 9.00 - 12.00. Prosimy o punktualne przybycie!

Na dzień otwarty zapraszamy wszystkich rodziców zainteresowanych metodą Marii Montessori oraz naszą szkołą. Podczas dnia otwartego rodzice będą mogli zobaczyć klasę, poznać nauczycieli oraz dowiedzieć się, jak wygląda nauka w naszej szkole. Będzie można też obserwować pracę uczniów. Nasza szkoła znacznie różni się od szkół tradycyjnych - takich, które sami kończyliśmy, dlatego tak ważna jest obecność Państwa podczas dnia otwartego.

 

2. Spotkania indywidualne z Rodzicami.

Na spotkanie z dyrekcją szkoły zapraszamy oboje Rodziców. To czas rozmowy i wzajemnego poznania się, uzyskania informacji o dziecku, które kandyduje do naszej szkoły i poznanie Państwa oczekiwań wobec szkoły. Termin spotkania ustalamy telefonicznie.

3. Wizyta dziecka w szkole podczas zajęć.

W kolejnym etapie, dziecko zapraszane jest do szkoły, gdzie może poznać klasę, nauczycieli, doświadczyć pracy z materiałem Montessori. Będziemy chcieli przyjrzeć się gotowości szkolnej dzieci, zobaczyć czy dobrze czują się w naszym montessoriańskim otoczeniu. Termin wizyty dziecka ustalimy na spotkaniu indywidualnym z rodzicami.

4. Podanie wyników rekrutacji.

Po pomyślnym zakończeniu poprzednich etapów, rodzice otrzymają telefonicznie informacje o wynikach rekrutacji. Ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia ucznia do szkoły jest podpisanie z Rodzicami umowy oraz wpłata wpisowego. Pierwszeństwo przyjęcia do Montessori Społecznej Szkoły Podstawowej „Splot” z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Sączu mają dzieci, które realizowały przygotowanie przedszkolne wg pedagogiki Marii Montessori oraz rodzeństwo uczniów „Splotu”.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Najnowsze wydarzenia, ogłoszenia i komunikaty dostępne odrazu na emailu. Zapisz się już dziś!

"SPLOT" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu zajęło pierwsze miejsce wśród nowosądeckich liceów, a Niepubliczne Gimnazjum Społeczne "Splot" pierwsze miejsce wśród gimnazów.

Tak wynika z rankingu "Dziennika Polskiego" dla liceów z dn. 28.03.2015 r. i dla gimnazjów z dn. 14.04.2015 r. przeprowadzonego w oparciu o najnowsze wyniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), czyli wskaźnika pozwalającego oszacować wkład szkoły w to, z czym uczeń opuszcza jej mury.

EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły.
» Czytaj więcej o liceum
» Czytaj więcej o gimnazjum
Kontakt z Nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

+48 (18) 443 43 39
splot_nowysacz@op.pl
ul. Limanowskiego 7,
33-300 Nowy Sącz
+48 (18) 443 43 39
PKO BP SA Oddział 1 Nowy Sącz
Nr: 80 1020 3453 0000 8802 0059 5975
Zespół Szkół Społecznych "SPLOT". Wszystkie prawa zastrzeżone