Strona Główna Mapa Strony
Wersje językowepl
  1. Wersja językowa ENEN
Aktualności
A A A
Ekipa św. Mikołaja po raz 20
[2019-12-17] Ekipa św. Mikołaja po raz 20

Pięknej tradycji ciąg dalszy, czyli po raz 20 Zespół Szkół Społecznych SPLOT organizuje przedświąteczną akcję zwaną Ekipą św. Mikołaja. Tym samym wpisujemy się w jakiś lokalny, a może i globalny, gest przed Świętami Bożego Narodzenia, który sprawia, że gdzieś, w jakimś domu, jacyś ludzie poczują się przez moment mniej odrzuceni. Przychodzimy do najbardziej potrzebujących, wskazanych przez Caritas Parafii NSPJ w Nowym Sączu, z życzeniami świątecznymi i paczkami żywnościowymi. Udało się nam je zrobić (160 sztuk) dzięki ofiarności naszych uczniów, nauczycieli, a przede wszystkim Sądeczan, którzy podzielili się swoimi zakupami. Bardzo im dziękujemy. I temu Panu, który przekazał nam pełen kosz produktów w Rafie, i tej Pani, która zrobiła dla nas zakupy za 170 zł i tej Pani, która wysupłała parę złotych na makaron w sklepie PSS Społem, i naprawdę Wszystkim Innym. Tegoroczną akcję mogliśmy przygotować bardziej profesjonalnie dzięki współpracy z Sursum Corda w ramach projektu mini-koalicji na rzecz wolontariatu. Dziękujemy też pracownikom wymienionych sklepów, że zaufali nam kolejny raz.

Do zobaczenia za rok!


 
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Najnowsze wydarzenia, ogłoszenia i komunikaty dostępne odrazu na emailu. Zapisz się już dziś!

"SPLOT" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu zajęło pierwsze miejsce wśród nowosądeckich liceów, a Niepubliczne Gimnazjum Społeczne "Splot" pierwsze miejsce wśród gimnazów.

Tak wynika z rankingu "Dziennika Polskiego" dla liceów z dn. 28.03.2015 r. i dla gimnazjów z dn. 14.04.2015 r. przeprowadzonego w oparciu o najnowsze wyniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), czyli wskaźnika pozwalającego oszacować wkład szkoły w to, z czym uczeń opuszcza jej mury.

EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły.
» Czytaj więcej o liceum
» Czytaj więcej o gimnazjum
Kontakt z Nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

+48 (18) 443 43 39
splot_nowysacz@op.pl
ul. Limanowskiego 7,
33-300 Nowy Sącz
+48 (18) 443 43 39
PKO BP SA Oddział 1 Nowy Sącz
Nr: 80 1020 3453 0000 8802 0059 5975
Zespół Szkół Społecznych "SPLOT". Wszystkie prawa zastrzeżone