Strona Główna Mapa Strony
Wersje językowepl
  1. Wersja językowa ENEN
Aktualności
A A A
ZWYKŁY DZIEŃ W NIEZWYKŁEJ SZKOLE
[2017-10-19] ZWYKŁY DZIEŃ W NIEZWYKŁEJ SZKOLE

Nasze Montessoriańskie Splotniki każdego dnia realizują podstawę programową oraz wiele, wiele więcej. Uczą się pracy w grupie, rozwiązywania konfliktów, samodzielności, odpowiedzialności za swoje działania, wytrwałości w dążeniu do celu, szacunku i uważności na potrzeby swoje i innych.

Za nami do tej pory - poza codziennymi naukowymi osiągnięciami Pierwszoklasisty - 2 dni na Pierwszym Ogólnoszkolnym Obozie Naukowym w Poroninie (dużo wrażeń, nowej wiedzy i znajomości ze szkolną starszyzną… :), Dzień Drzewa, Dzień Chleba, muffinkowe szaleństwo, spektakl w teatrze, edukacyjna wycieczka do krynickich lasów śladami jesieni a mamy dopiero październik…

Dzieje się u nas i dzieje się dobrze.

Przed nami kolejne wyzwania, przygody i moc dobrych emocji. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, bo to tak trochę jakby zaglądnąć na nasze splotowe poddasze pełne cudownych, małych ludzi i poczuć energię jaką wokół siebie generują.


 
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Najnowsze wydarzenia, ogłoszenia i komunikaty dostępne odrazu na emailu. Zapisz się już dziś!

"SPLOT" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu zajęło pierwsze miejsce wśród nowosądeckich liceów, a Niepubliczne Gimnazjum Społeczne "Splot" pierwsze miejsce wśród gimnazów.

Tak wynika z rankingu "Dziennika Polskiego" dla liceów z dn. 28.03.2015 r. i dla gimnazjów z dn. 14.04.2015 r. przeprowadzonego w oparciu o najnowsze wyniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), czyli wskaźnika pozwalającego oszacować wkład szkoły w to, z czym uczeń opuszcza jej mury.

EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły.
» Czytaj więcej o liceum
» Czytaj więcej o gimnazjum
Kontakt z Nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

+48 (18) 443 43 39
splot_nowysacz@op.pl
ul. Limanowskiego 7,
33-300 Nowy Sącz
+48 (18) 443 43 39
PKO BP SA Oddział 1 Nowy Sącz
Nr: 80 1020 3453 0000 8802 0059 5975
Zespół Szkół Społecznych "SPLOT". Wszystkie prawa zastrzeżone