Strona Główna Mapa Strony
Wersje językowepl
  1. Wersja językowa ENEN
Aktualności
A A A
Sezon wycieczkowy 2017 w Splocie
[2017-06-19] Sezon wycieczkowy 2017 w Splocie

Pierwsza połowa czerwca to splotowy sezon wycieczkowy :)

Klasa 1 gimnazjum wraz z Panią wychowawczynią Karoliną Bębenek i Panią Małgorzatą Gucwą udała się na 3-dniową wycieczkę do Warszawy, gdzie zwiedzali ważne i historyczne miejsca naszej stolicy.

Klasy 2a i 2b gimnazjum wraz z Panią Agatą Kitą i Panem Krzysztofem Potoczkiem wyruszyli na kilkudniową wyprawę na tatrzańskie szlaki. Poniżej relacja jednej z uczestniczek:

"Za nami kolejna wyprawa, tym razem udaliśmy się nad Morskie Oko, a najwytrwalsi wraz z Panem Potoczkiem i Panem przewodnikiem zdobyli Czarny Staw. Pogoda bardzo nam dopisała, dlatego odpoczęliśmy przy górskim schronisku, wpatrując się w otaczającą nas przyrodę!Po drodze spotkaliśmy nawet jelenia, wygrzewającego się w promykach czerwcowego słońca. Kolejny dzień w górach za nami. Teraz wszyscy odpoczywamy w swoich pokojach, rozgrywając kolejną już z rzędu grę karcianą. Przed nami jeszcze zaplanowane na dzisiaj rozgrywki siatkarskie. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze nam do końca dnia!"
MS 

Uczniowie klas 3. gimnazjum i 1. LO, pod opieką Pani Urszuli Kulig i Pana Andrzeja Pruchnika, udali się do pięknej stolicy Węgier -  Budapesztu, gdzie spędzili 2 udane dni.

 

Młodzież z klasy 2 LO wraz z Panią Beatą Budzik i Panią Dyrektor Beatą Załubską odpoczywała aktywnie w malowniczej okolicy Szczawnicy. 


 
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Najnowsze wydarzenia, ogłoszenia i komunikaty dostępne odrazu na emailu. Zapisz się już dziś!

"SPLOT" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu zajęło pierwsze miejsce wśród nowosądeckich liceów, a Niepubliczne Gimnazjum Społeczne "Splot" pierwsze miejsce wśród gimnazów.

Tak wynika z rankingu "Dziennika Polskiego" dla liceów z dn. 28.03.2015 r. i dla gimnazjów z dn. 14.04.2015 r. przeprowadzonego w oparciu o najnowsze wyniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), czyli wskaźnika pozwalającego oszacować wkład szkoły w to, z czym uczeń opuszcza jej mury.

EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły.
» Czytaj więcej o liceum
» Czytaj więcej o gimnazjum
Kontakt z Nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

+48 (18) 443 43 39
splot_nowysacz@op.pl
ul. Limanowskiego 7,
33-300 Nowy Sącz
+48 (18) 443 43 39
PKO BP SA Oddział 1 Nowy Sącz
Nr: 80 1020 3453 0000 8802 0059 5975
Zespół Szkół Społecznych "SPLOT". Wszystkie prawa zastrzeżone