Strona Główna Mapa Strony
Wersje językowepl
  1. Wersja językowa ENEN
Aktualności
A A A
Moje 5 minut
[2017-02-11] Moje 5 minut

W ubiegłą środę klasa 3 liceum zakończyła serię prezentacji "Moje 5 minut". Jak co roku maturzyści mieli szansę zaprezentować nauczycielom i młodszym kolegom swoje życiowe poglądy oraz opowiedzieć o zainteresowaniach oraz o tym, co jest dla nich najważniejsze. Każdy z 25 uczniów ostatniej klasy został uważnie wysłuchany, a odbiorcy mogli poznać najstarszych kolegów od innej, dla nich nieznanej wcześniej strony. Pomimo stresu związanego z wypowiedzią, który na pewno towarzyszył wielu z nas, mieliśmy okazję dowiedzieć się jak wyglądają publiczne wystąpienia i zacząć zdawać sobie sprawę, że nie możemy ich uniknąć w dorosłym życiu.

Tematy:

"Góry", "Krwiodawstwo", "Transport", "Łyżwy jako sposób na siebie", "Polityka", "Zagrożenia w internecie", "Manipulacje w mediach", "Aborcja", "Asertywność w praktyce", "Świadomy sen", "Liczby pierwsze", "Transplantologia", "Kara śmierci", "Podróżowanie w czasach terroryzmu", "Warsztaty terapii zajęciowej", "Problem postępującej laicyzacji społeczeństw Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej i Nowa Ewangelizacja jako odpowiedź na problem odejścia od wiary".


 
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Najnowsze wydarzenia, ogłoszenia i komunikaty dostępne odrazu na emailu. Zapisz się już dziś!

"SPLOT" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu zajęło pierwsze miejsce wśród nowosądeckich liceów, a Niepubliczne Gimnazjum Społeczne "Splot" pierwsze miejsce wśród gimnazów.

Tak wynika z rankingu "Dziennika Polskiego" dla liceów z dn. 28.03.2015 r. i dla gimnazjów z dn. 14.04.2015 r. przeprowadzonego w oparciu o najnowsze wyniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), czyli wskaźnika pozwalającego oszacować wkład szkoły w to, z czym uczeń opuszcza jej mury.

EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły.
» Czytaj więcej o liceum
» Czytaj więcej o gimnazjum
Kontakt z Nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

+48 (18) 443 43 39
splot_nowysacz@op.pl
ul. Limanowskiego 7,
33-300 Nowy Sącz
+48 (18) 443 43 39
PKO BP SA Oddział 1 Nowy Sącz
Nr: 80 1020 3453 0000 8802 0059 5975
Zespół Szkół Społecznych "SPLOT". Wszystkie prawa zastrzeżone