Strona Główna Mapa Strony
Wersje językowepl
  1. Wersja językowa ENEN
Aktualności
A A A
Olimpijskie sukcesy
[2016-12-13] Olimpijskie sukcesy

Agnieszka Górka - finalistka ubiegłorocznej Olimpiady Wiedzy o III RP nie spoczęła na laurach. Pomimo tego, że ma już indeks na wydział prawa kilku uczelni (Uniwersytet w Gdańsku, Toruniu, Bydgoszczy, Olsztynie), Agnieszka wciąż udowadnia, że zeszłoroczny sukces nie był przypadkowy.

W tym roku nasza olimpijka postawiła na wiedzę o społeczeństwie i już zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka. W sobotę 17 grudnia 2016 r. będzie walczyć o finał Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej, a następnie weźmie udział w etapie regionalnym Ogólnopolskiej Olimpiady o Państwie i Prawie oraz Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

W tym roku razem z Agnieszką Górką szkołę reprezentuje Inga Tobiasz, która zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady o Prawach Człowieka i II etapu Olimpiady Wiedzy o UE oraz Mateusz Ryś, który otrzymał wyróżnienie w II etapie Olimpiady o Prawach Człowieka i zakwalifikował się do II etapu Olimpiady z Wiedzy o Społeczeństwie.

Cieszy także sukces Aleksandry Długosz, która przeszła do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego.

Już gratulujemy, zarówno uczniom, jak i opiekunom naukowym  – Pani mgr Beacie Budzik i Pani mgr Teresie Jaśkowskiej.

Życzymy powodzenia, trzymając mocno za wszystkich kciuki :)


 
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Najnowsze wydarzenia, ogłoszenia i komunikaty dostępne odrazu na emailu. Zapisz się już dziś!

"SPLOT" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

Społeczne Liceum Ogólnokształcące SPLOT im. Jana Karskiego w Nowym Sączu zajęło pierwsze miejsce wśród nowosądeckich liceów, a Niepubliczne Gimnazjum Społeczne "Splot" pierwsze miejsce wśród gimnazów.

Tak wynika z rankingu "Dziennika Polskiego" dla liceów z dn. 28.03.2015 r. i dla gimnazjów z dn. 14.04.2015 r. przeprowadzonego w oparciu o najnowsze wyniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD), czyli wskaźnika pozwalającego oszacować wkład szkoły w to, z czym uczeń opuszcza jej mury.

EWD to zdaniem ekspertów jedyny tak obiektywny sposób oceny pracy szkoły.
» Czytaj więcej o liceum
» Czytaj więcej o gimnazjum
Kontakt z Nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu, zapraszamy do kontaktu

+48 (18) 443 43 39
splot_nowysacz@op.pl
ul. Limanowskiego 7,
33-300 Nowy Sącz
+48 (18) 443 43 39
PKO BP SA Oddział 1 Nowy Sącz
Nr: 80 1020 3453 0000 8802 0059 5975
Zespół Szkół Społecznych "SPLOT". Wszystkie prawa zastrzeżone